Dom w poziomkach

Dom w poziomkach - Babice, ul.Załawie

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, którą rozpoczniemy w IV br.
W skład inwestycji wchodzi budowa 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych..

Inwestycja podzielona będzie na II etapy a jej lokalizacja to ulica Załawie w Babicach, której to modernizacja polegająca na wykonaniu kanalizacji oraz chodnika i wymiany nawierzchni rozpocznie się również w 2024 roku.

Przedsięwzięcie realizowane jest w oparciu
o projekty pracowni Archon Plus:

I etap – Dom w poziomkach 5 (GN)
(odbicie lustrzane)

II etap – znajdą Państwo w zakładce: PLANOWANE

Opis inwestycji

Całość inwestycji powstanie na dwóch działkach o pow 1024 m2 oraz 1058 m2.

Budynki zrealizowane będą w tradycyjnej technologii budowlanej: pustak Termalica, fundamenty, stropy i schody żelbetowe oraz dachówka ceramiczna. 

Budynki będą sprzedawane przyszłym klientom w wariantach :

I – Stan surowy otwarty

II- Stan surowy zamknięty

III – Stan deweloperski – opcjonalnie

Dbałość o szczegóły ,detale architektoniczne i sprawdzone materiały świadczą o bardzo trafnym charakterze tej inwestycji a doskonała relacja na linii klient – deweloper przy współpracy z wysoko cenionym biurem sprzedaży gwarantuje wysokie standardy i zadowolenie naszych przyszłych klientów.

Szczegóły inwestycji

Niewielki, niezwykle funkcjonalny i ekonomiczny dom z garażem. Otwarta strefa dzienna wraz z tarasem ogrodowym zaprojektowana została z boku budynku i doświetlona szerokim oknem od strony wejścia. Poprzez podzielenie przestrzeni dziennej ścianą z kominkiem uzyskujemy strefę wypoczynku i część kuchenną. Strefa gościnna dzięki otwartym schodom prowadzącym na poddasze i centralnie zlokalizowanym kominkiem staje się szczególnie atrakcyjna. Na parterze zaprojektowano także dodatkowy pokój mogący służyć jako sypialnia lub gabinet, a tuż obok łazienkę z natryskiem.Urzekający prostotą dom o praktycznie rozwiązanej przestrzeni wewnętrznej. 

Galeria

Lokalizacja