Dom na wzgórzu

Dom na wzgórzu 3 (B) - Wilczkowice, ul.Łąkowa.

Na naszą inwestycje składają się 4 domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane naprzeciwko siebie, w świetnej lokalizacji: ok 4km do Oświęcimia, 2 km do Brzeszcz, ok 20km do Bielska Białej.
W odległości 200m przystanek autobusowy, 200m sklep, 1km szkoła.

Do sprzedania pozostały na chwilę obecną segmenty C oraz D , o powierzchni użytkowej 101,35m2 według projektu pracowni Archon+ ” Dom na Wzgórzu 3 /B/”, na działce o powierzchni ponad 450 m2 , w miejscowości Wilczkowice- pomiędzy Oświęcimiem, a Brzeszczami.

Projekt to oczywiście Archon+ 
Dom na wzgórzu 3 (B).

Opis inwestycji

W skład inwestycji rozpoczętej w ubiegłym roku wchodzi budowa czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.
 
I etap tj.: budowa 2 budynków został już ukończony i sprzedany,
II etap rozpoczęto w lutym a planowane zakończenie to maj 2024r.
 
Warianty sprzedaży :
– stan surowy otwarty,
– stan surowy zamknięty z elewacją,
– stan deweloperski/opcjonalnie/.

Szczegóły inwestycji

Nietuzinkowa bryła do zabudowy bliźniaczej zachęca pomysłowym wykończeniem elewacji, która pięknie prezentuje się w oprawie jasnego i grafitowego tynku oraz naturalnego drewna. Atrakcyjne lukarny na frontowej ścianie domu dodają wizualnych walorów budynkowi. Jedna z nich tworzy także nad wejściem osłonę przed zmienną pogodą, a balkon ulokowany na ogrodowej elewacji daje praktyczne zadaszenie tarasowi. Szerokie przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze domu. Zwieńczeniem budynku jest bezokapowy dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną w kolorze antracytu. Funkcjonalne wnętrze domu z użytkowym poddaszem dzieli się na dwie strefy: dzienną, zlokalizowaną na parterze, oraz nocną zaplanowaną na drugiej kondygnacji. Przez wiatrołap z pojemną szafą można przejść do holu, który otwiera widok na słoneczny salon płynnie połączony z jadalnią, oferującą duży stół dla całej rodziny. Domownicy wypoczywając w salonie na narożnej kanapie, mogą cieszyć się widokiem efektownego kominka, który wprowadzi do wnętrza przytulne ciepło i blask. Przedłużeniem tej części domu jest taras – idealne miejsce na ogrodowy zestaw do relaksu lub aranżację letniej jadalni. Jasna kuchnia z narożnym oknem posiada w swoim programie dodatkowe miejsce do spożywania posiłków przy barku śniadaniowym.

Galeria

Lokalizacja